تبلیغات
دانشگاه ازاد شیراز - جزییات آزمون كارشناسی ارشد 89 /توزیع کارت ورود به جلسه

جزییات آزمون كارشناسی ارشد 89 /توزیع كارت از 24بهمن/ برگزاری آزمون 28 تا 30 بهمن
آزمون كارشناسی ارشد سال 1389 دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی كشور در حالی از چهارشنبه آینده 28 بهمن ماه و به مدت سه روز به طور همزمان در سراسر كشور برگزار می‌شود كه توزیع كارت داوطلبان این آزمون از روز شنبه 24 بهمن ماه به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آغاز می‌شود.
به گزارش ایسنا، داوطلبان باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و درج اطلاعات كارت اعتباری و یا شماره پرونده و كد رهگیری، نسبت به تهیه پرینت كارت آزمونی خود اقدام كنند.
دكتر سرورالدین كه هفته گذشته ریاست سازمان سنجش آموزش كشور را برعهده گرفت، با تاكید بر اینكه سلامت و امنیت آزمون كارشناسی ارشد تضمین شده است، در این راستا به طرح شخصی‌سازی دفترچه‌ سوالات اشاره و اظهار كرد: امسال طرح شخصی سازی برای بیش از 70 درصد رشته‌ها انجام خواهد شد كه بر اساس آن هر داوطلب پاكت مهر شده‌ای ویژه خود دریافت می‌كند كه در آن پاسخنامه و دفترچه سوال وجود دارد. وی در گفت‌وگوبا ایسنا با بیان اینكه طرح شخصی سازی سوالات دفترچه آزمون از تقلب جلوگیری می‌كند تصریح كرد: بیش از 5 یا 6 نوع چیدمان برای سوالات در نظر گرفته شده است كه این طرح امسال برای رشته‌های پرداوطلب اجرا خواهد شد.
رییس سازمان سنجش تاكید بر اینكه در این آزمون هیچ سهمیه‌ای تحت عنوان سهمیه متاهلین نخواهیم داشت، خاطر نشان كرد: البته سازمان سنجش فقط مجری است و روی روشهای آزمون تحقیق می‌كند بنابراین اگر مصوبه و قانونی به ما ابلاغ شود اجرا می‌كنیم ولی با توجه به این شرایط كه هنوز چیزی ابلاغ نشده است احتمال می‌دهیم برای آزمون امسال نیز چیزی در این مورد ابلاغ نشود. وی با اشاره به ظرفیت پذیرش آزمون كارشناسی ارشد 89 نیز گفت: امسال نیز همانند سال‌های گذشته افزایش ظرفیت خواهیم داشت. رییس سازمان سنجش با اشاره به ظرفیت اعلام شده توسط دانشگاه‌ها در زمینه پذیرش دانشجوی كارشناسی ارشد، اظهار كرد: دانشگاه‌ها حدود 50 هزار نفر میزان ظرفیت پذیرش را اعلام كرده‌اند ولی با تلاش سازمان سنجش و وزارت علوم پیش بینی می شود كه بیش از 60 هزار نفر در آزمون ارشد امسال پذیرش شوند. 

نحوه اصلاح معدل و نواقص كارت
دكترحسین توكلی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اشاره به توزیع اینترنتی كارت ورود به جسلسه آزمون كارشناسی ارشد، گفت: برای شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت كارت ورود و همچنین اصل كارت ملی یا اصل شناسنامه عسكدار و ارائه آن الزامی است، بنابراین كلیه داوطلبان باید شخصا برای پرینت كارت ورود به جلسه اقدام كنند.
وی افزود: آن دسته از داوطلبانی كه علاوه بر كد رشته امتحانی اصلی متقاضی شركت در یكی از 66 كد رشته امتحانی به عنوان رشته امتحانی دوم نیز هستند، ‌باید مجددا كارت شركت در آزمون رشته امتحانی دوم خود را از سایت این سازمان پرینت و به آدرس حوزه امتحانی مندرج بر روی كارت مراجعه كنند.
توكلی با اشاره به برگزاری آزمون 139 كد رشته‌های امتحانی در صبح و بعد از ظهر روزهای 28 و 29 و 30 بهمن ماه 1388، گفت: برای آن دسته از داوطلبان كد رشته امتحانی 1208، 1251 و 1277 كه آزمون آنان در دو نوبت برگزار می‌شود، نوبت اول عصر پنج شنبه 29 بهمن 88 و نوبت دوم صبح جمعه 30 بهمن 88 دو كارت شركت در آزمون در نظر گرفته شده است كه داوطلبان باید نسبت به پرینت هر دو كارت اقدام و برای شركت در آزمون هر نوبت از كارت مربوط استفاده كنند.
وی افزود: آزمون كد رشته‌های امتحانی آموزش زبان ژاپنی، مطالعات دفاعی استراتژیك، اطلاعات استراتژیك، آماد، مدیریت بحران،‌ مهندسی طراحی محیط زیست، نمایش عروسكی و مجموعه موسیقی فقط در شهرستان تهران برگزار می‌شود، همچنین آزمون كد رشته امتحانی 1152 مجموعه مدرسی الهیات و معارف اسلامی فقط در شهرهای مشهد و قم برگزار می‌شود.
وی با بیان اینكه داوطلبان متقاضی هر یك از كد رشته‌های امتحانی باید به نشانی مندرج بر روی كارت شركت در آزمون مراجعه كنند، اظهار كرد: محل آزمون 5 كد رشته امتحانی شامل كد رشته‌های امتحانی 1147، 1149، 1150، 1153، 1158 كه ثبت‌نام آنها توسط دستگاه‌های اجرایی ذیربط و با هماهنگی این سازمان صورت گرفته در شهرستان تهران برگزار خواهد شد كه از طریق اطلاعیه‌ای كه هر یك از ارگان‌های ذیربط صادر می‌شود، در زمانهای پیش‌بینی شده برگزار خواهد شد و برای این دسته از داوطلبان كارت ورود به جلسه نیز صادر نشده است.
معاون سازمان سنجش با اشاره به برگزاری همزمان آزمون كارشناسی ارشد و اولین مرحله آزمون پانزدهمین دوره المپیاد علمی دانشجویی كشور در رشته‌های زبان و ادبیات فارسی، مجموعه علوم اقتصادی، الهیات و معارف اسلامی علوم قرآن و حدیث، مجموعه حقوق، مجموعه شیمی، فیزیك، مجموعه زیست شناسی، مجموعه آمار، مجموعه ریاضی، مجموعه مهندسی برق،‌ مجموعه مهندسی شیمی، مجموعه مهندسی عمران، مجموعه مهندسی مكانیك، مجموعه مهندسی كامپیوتر، مهندسی كشاورزی و طراحی صنعتی، گفت: آن دسته از داوطلبانی كه فقط متقاضی شركت در آزمون المپیاد علمی دانشجویی كشور شده‌اند، باید بر اساس برنامه زمانی اعلام شده برای هر یك از رشته‌های مذكور، در آزمون رشته امتحانی دوره كارشناسی ارشد مربوط شركت كنند.
وی افزود: داوطلبان مذكور باید همزمان با سایر داوطلبان كد رشته‌های مربوط از 24 بهمن به سایت اینترنتی سازمان مراجعه و نسبت به پرینت كارت شركت در آزمون اقدام و بر اساس زمان و نشانی تعیین شده بر روی كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه كنند. توكلی با اشاره به نحوه رفع نقص مندرجات كارت ورود به جلسه، گفت: چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بند‌های 1، 2، 3، 4، 5، 6، 13، 14 و 16 كارت شركت در آزمون داوطلبی وجود دارد، باید برای اصلاح مورد یا موارد مذكور از طریق لینك مربوط حداكثر تا 30 بهمن ماه فقط به سایت اینترنتی سازمان مراجعه و از آن طریق اقدام شود.
وی افزود: در صورتی داوطلبی نسبت به بندهای جنس، معلولیت و زبان خارجی معترض بود باید از روز دوشنبه 26 بهمن به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه كنند. وی با اشاره به نحوه اصلاح معدل مندرج در كارت ورود به جلسه، اظهار كرد: معدل مندرج در كارت شركت در آزمون امتحان داوطلبان، بر اساس ثبت‌نام اینترنتی انجام شده،‌ درج شده است، بنابراین داوطلبان باید معدل مندرج در كارت ورودی خود را با توجه به تبصره‌های ذیل بررسی و در صورت مغایرت، یك نسخه كپی از كارت ورودی تهیه و نسبت به اصلاح معدل اشتباه بر روی فتوكپی كارت ورودی خود با خودكار قرمز اقدام و صحیح آن را بالای آن بنویسند و فتوكپی مذكور را به همراه فتوكپی مدرك یا گواهی تحصیلی خود از طریق پست پیشتاز حداكثر تا 6 اسفند 88 به اداره ثبت‌نام واحد تحصیلات تكمیلی سازمان سنجش ارسال كنند، در غیر این صورت مسئولیت هرگونه تبعات بعدی بر عهده شخص داوطلب بوده و هیچگونه عذری در این مورد پذیرفته نیست.
معاون سازمان سنجش افزود: فارغ التحصیلانی كه تا 31 شهریور 88 موفق به اخذ مدرك لیسانس شده‌اند، باید معدل مندرج در مدرك لیسانس آنان با معدل مندرج در كارت ورودی یكسان باشد.


world warriors hack
چهارشنبه 27 دی 1396 10:25 ب.ظ
من نمی توانم از اظهار نظر خودداری کنم به شدت به خوبی نوشته شده است!
Mohamed
جمعه 17 آذر 1396 07:54 ب.ظ
Good respond in return of this question with genuine arguments and describing everything concerning that.
chaturbate token hack tool
دوشنبه 13 شهریور 1396 03:16 ق.ظ
Hi are using Wordpress for your blog platform?
I'm new to the blog world but I'm trying to get started and create my own. Do you require any coding expertise to make your own blog?
Any help would be greatly appreciated!
std clinics near me
شنبه 3 تیر 1396 12:22 ق.ظ
بسیار چلیپا از خود نوشتن در حالی
که ظاهر شدن مناسب ابتدا آیا نه نشستن درست با من پس از برخی از زمان.
جایی درون جملات شما موفق به من
مؤمن متاسفانه فقط برای کوتاه در
حالی که. من این مشکل خود را با جهش در منطق و یک ممکن
است را خوب به پر کسانی که شکاف.
در صورتی که شما که می توانید
انجام من خواهد بدون شک بود در گم.
std testing centers
پنجشنبه 25 خرداد 1396 07:31 ب.ظ
قلب از خود نوشتن در حالی که صدایی مناسب
در آیا واقعا کار درست با من پس از برخی از زمان.
جایی در سراسر پاراگراف شما قادر به من مؤمن متاسفانه تنها برای while.
من هنوز مشکل خود را با جهش در منطق و یک خواهد را سادگی به کمک پر
کسانی که معافیت. در این رویداد شما که
می توانید انجام من خواهد قطعا بود تحت تاثیر قرار
داد.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر